دنتالین – قوانین و مقررات

پادرانت
مقدمه و معرفی
بخش تبادل نظر دنتالین تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و کاربران موظف به پرهیز از هرگونه بحث و تبادل نظر در موضوعات مطرح شده در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه (موضوع ماده ۲۱ قانون جرایم رایانه ای) هستند. مدیران بدون اطلاع قبلی ، نوشته ها و موضوعاتی که از این قوانین پیروی نکنند را حذف و دسترسی کاربران خاطی را مسدود خواهند کرد.

مدیران :

افرادی هستند که بر روی تمامی بخش های مختلف تبادل نظر نظارت کرده و قوانین را اجرا می کنند.

کاربران :

اعضای گرامی و محترم دنتالین با نام کاربر مشخص می شوند که هر یک برای خود یک نام کاربری اختصاصی دارند.

سیاست های حفظ حریم شخصی

برای مجموعه دنتالین حفظ حریم خصوصی کاربران از اهمیت زیادی برخوردار است. ما هیچ یک از اطلاعات کاربران را جهت مصارف تبلیغاتی جمع آوری نمی کنیم. همچنین تمامی اطلاعات کاربران نزد نی نی سایت محفوظ بوده و به هیچ وجه توسط دیگران در دسترس نخواهد بود. بنابراین با خیال آسوده می توانید اطلاعات پروفایل و کاربری خود را تکمیل کنید تا در زمان های مورد نیاز امکان اطلاع رسانی و دسترسی به شما وجود داشته باشد.

 

قوانین کلی

۱- جهت استفاده کامل از دنتالین باید با مطالعه قوانین و مقررات عضو دنتالین شوید. عضویت در دنتالین کاملا رایگان است و کاربران بعد از ثبت نام موظف به رعایت تمامی قوانین می باشند.

۲- استفاده از تصاویر و کلمات رکیک و خارج از عرف جامعه ایرانی اسلامی غیرمجاز بوده و به کاربران متخلف تذکر داده خواهد شد. در صورت هرگونه تکرار، دسترسی کاربر قطع خواهد شد.

۳- از ثبت نام با نام های کاربری تبلیغاتی و گذاشتن عکس های تبلیغاتی در بخش های مختلف پرهیز کنید. درصورت مشاهده هرگونه فعالیت تبلیغاتی کاربری معلق خواهد شد. برای استفاده از فرصت های تبلیغاتی می توانید به بخش تماس با ما مراجعه کنید.

۴- برای نام کاربری و نام مستعار خود از کلمات رکیک و خلاف عرف بپرهیزید.

۵- در امضای خود از قرار دادن حرف های رکیک ، تبلیغات ، لینک سایت های دیگر ، مطالب خارج از عرف و توهین به دیگران اکیدا خودداری کنید.

۶- استفاده از نام هایی که به صورت عمدی یا سهوی مشابه نام مدیران یا ادمین های دنتالین باشد به خاطر جلوگیری از گمراه شدن کاربران مجاز نیست.

۷- هر مطلب صرفا بیانگر نظر و عقیده نویسنده آن است و بیانگر نظر و عقیده مسئولان و مدیران دنتالین و یا تفکر حاکم بر این سایت نیست. بدیهی است مسئولیت تمامی مطالب و نوشته ها بر عهده شخص نویسنده می باشد.

۸- احترام به کاربران و مدیران دنتالین، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی مانند تبادل نظر دنتالین است.

۹- جهت استفاده بهتر و کامل از خدمات و همچنین ایجاد ارتباط سریعتر با کاربران پیشنهاد می کنیم پروفایل کاربری خود را تکمیل نمایید.

 

قوانین ایجاد سوال در دنتالین

۱- داشتن ۱۵ سال سن و برخورداری از سلامت کامل عقلی نیاز است .

۲- محتوای ارائه شده صرفاً با هدف بالا بردن اطلاعات عمومی کاربران در نظر گرفته شده است و به هیچ عنوان جایگزین تشخیص، تجویز و روش درمان پزشک نمی باشد

۳- سوالات خود را با رعایت اصول اخلاقی و حفظ حریم های دینی اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران مطرح نمایید.

۴- به دلیل این که تجویز و یا تایید دارو بایستی پس از معاینه حضوری و با توجه به ویژگی های جسمی و روانی هر فرد زیر نظر متخصص مربوطه انجام شود ، از پرسیدن نام دارو در متن سوال اکیدا خودداری نمایید.

۵- مشکل جسمی و یا روانی هر فرد مختص و با توجه به شرایط خود او در نظر گرفته می شود. لذا از بردن نام و توصیه متخصص در متن سوال و یا پیشنهاد آن در بخش تبادل تجربه کلینیک به سایر مراجعین خودداری نمایید.